كسب وكار

حضرت علي عليهالسلام : گران ديگران را ارزان بخريد يعني از تجربه ديگران كه با زحمت و هزينه فراوان بدست آورده اند استفاده كنيد ***تمام فايل ها موجود سايت داراي گارانتي و ضمانت نامه برگشت وجه مي باشد *** {كد تخفيف tvt4422 اعتبار تا آخر ارديبهشت}

آمار سایت

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 573
  • بازدید دیروز : 561
  • بازدید کل : 309153

جولان


جولان

مدتها است اسرائیل تلاش دارد ایران و سوریه و جبهه مقاومت را به یک رویارویی مستقیم بکشاند تا بتواند معادلات منطقه را بر هم بریزد.

هدف اسرائیل از تلاش برای بر هم زدن معادلات منطقه را می توان چند نکته دانست.
1 — تاثیر بر انتخابات لبنان و عراق و ایجاد ترس و واهمه میان مردم این کشورها از رای دادن به جبهه مقاومت.
2 — برهم زدن معادلات سوریه که بر اثر شکست های پیاپی تروریست ها به وجود آمده و احتمال اینکه بزودی دولت و ارتش سوریه کنترل کل این کشور را در اختیار بگیرند.
3 — برهم زدن هرگونه تفاهمی میان ایران و اروپا برای مقابله با تک روی های آقای ترامپ.

 

4 — کشاندن مجدد پای ایالات متحده به جنگی دیگر در منطقه.
شاید بهتر باشد تحلیل خودمان را از نکته چهارم شروع کنیم.
به قول آقای ترامپ ایالات متحده حدود هفت هزار ملیارد دلار در جنگ های خود در منطقه خاورمیانه خرج کرده و کمتر از صفر دریافت کرده.
تصمیمات جناب آقای ترامپ کاسب کار بر اساس معیار های سود و ضرر و زیان مالی بنا شده و اگر بر همان مبنا بخواهیم حساب کنیم بله ایالات متحده این خرج ها و شاید بیشتر را هم کرده اما سودی که مد نظرش بود را به دست نیاورده و امروز احساس می کند بقای نیروهایش در منطقه بی فایده می باشد.
البته باید توجه داشت که مبنای محاسبات آقای ترامپ سود و درآمد لحظه ای است در حالی که مبنای سیاست مداران دیگر آمریکا سود دراز مدت وپشت پرده بوده.
به این معنا که دولت داری مانند کاسب کاری نیست که شما مثلا کالایی را به مبلغی بخرید و بعد توقع داشته باشید آن کالا را با سود کلان بفروشید و درآمد کسب کنید.
گرچه آقای ترامپ در حال حاضر کالایی به نام "مترسک ایرانی" ساخته و با استفاده از آن تلاش می کند کشورهای عرب حوزه خلیج فارس را سر کیسه کند اما به هر حال معیار سیاست مداران بر این اساس نمی باشد.
آنهایی که در تاریخ تعمق دارند می دانند دلیل اصلی شکست آلمان در جنگ جهانی دوم این بود که ماشین جنگی این کشور به سوخت نیاز داشت وبه این دلیل مجبور شد به سمت شوروی لشکر کشی کند تا بلکه بتواند به منابع نفت آن دست برد بزند و در نهایت همان لشکر کشی به شوروی منجر به شکست هیتلر شد.


 

منابع نفت در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا هم همه در اختیار متفقین بود وآلمانها بسیار تلاش کردند به این منابع نیز دسترسی پیدا کنند اما چنین نشد و در نهایت شکست خوردند.
ایالات متحده خود جزو تولید کنندگان بزرگ نفت جهان می باشد و نیازی به نفت خاورمیانه ندارد اما بخوبی می داند که رقبای اقتصادی آن چه در شرق آسیا و چه در اروپا به این نفت وابسته هستند و با تسلط بر نفت خاورمیانه می تواند همیشه اقتصاد رقبای خود را تهدید کند و این ماجرا بیش از هفت هزار ملیارد دلار برای اقتصاد آمریکا ارزش دارد، و به این دلیل بود که اسلاف آقای ترامپ اینهمه هزینه کردند تا بر منطقه خاورمیانه تسلط یابند.
نه برای آزادی ملت ها و نه برای دمکراسی و نه حتی برای چشم و ابروی همپیمانان عرب.
نکته اصلی اینجا این است که آمریکایی ها نه فقط روی اسب غلط شرط بندی کرده اند بلکه به عواقب رفتارهای خود فکر نکردند.
البته می توان گفت خوب اسب های برنده در منطقه هم حاضر نیستند برای آمریکایی ها دوندگی کنند.
وقتی آمریکا به عراق حمله می کند و صدها هزار نفر را می کشد و زندگی ملیون ها نفر را نابود می کند نباید توقع داشته باشند که مردم به همپیمانان آمریکا علاقه نشان دهند و بدیهی است که همپیمانان ایران قدرت را در اختیار می گیرند.
همین مساله در مورد افغانستان و دیگر کشورها صدق می کند.

حملات اسرائیل به مواضع ایران در سوریه

اگر احیانا مردم این کشورها به سمت ایران علاقه نشان می دهند به این دلیل است که ایران در مقابل آنها رفتار درست را از خود نشان داده، یا بهتر است بگوییم ایرانی ها آنها را بخوبی شناخته اند.
خوب الان آمریکا با شرایطی مواجه شده که دیگر نمی تواند نیروهای خود در منطقه خاورمیانه را نگاه دارد و هر قدمی بر می دارد با شکست مواجه می شود.
سیاست آقای ترامپ مبنی بر آن است که همپیمانان أمریکا خود نیرو تامین کنند وخون آنها ریخته شود اما همپیمانان آمریکا نیرویی ندارند تا بخواهند خون آنها را تقدیم کنند.
در واقع اهداف همپیمانان آمریکا با هم متفاوت است و به این دلیل نمی توانند نیروهای متحدی تشکیل دهند.
اسرائیل اهداف خاص خود را دارد، عربستان و امارات و قطر اهداف دیگر.
به عنوان نمونه هم می توان به ائتلاف همپیمانان آمریکا در یمن اشاره کرد که از هم پاشیده و امروزه حتی اعضای اصلی این ائتلاف یعنی عربستان سعودی و امارات عربی متحده بر سر به قول عرب ها "غنائم" با هم درگیر هستند.
حال اسرائیل بخوبی می داند اگر نیروهای آمریکایی بخواهند از منطقه خارج شوند و نیروهای عربی جانشین آنها شوند اینها به لقمه چپ جبهه مقاومت تبدیل می شوند و چند صباحی بیشتر در مقابل ارتش سوریه و همپیمانانش دوام نخواهند آورد.
هدف حکومت اسرائیل این است که یک جنگ راه بیاندازد و آمریکا را وادار کند درگیر این جنگ شود و خون سربازان آمریکایی برای حمایت از ماجراجویی های اسرائیل ریخته شود.
متاسفانه آقای ترامپ هم امروزه ارتش آمریکا را به نوعی به یک ارتش استیجاری تبدیل کرده و به همه پیشنهاد می دهد هزینه های آن را بدهد تا برای اهداف آنها خون بریزد.

حمله ایران به سوریه با موشک هایاورگان ساخت شوروی

در مقابل ارتش سوریه و همپیمانانش به هیچ وجه در حال حاضر به دنبال باز کردن یک جبهه جدید نیستند و هدف اصلی آنها یکسره کردن کار گروه های تروریستی در سوریه می باشد.
این به این معنا نیست که اینان توان جنگ با اسرائیل را ندارد اما برای خود اولویت هایی را نیز دارد.
اسرائیل هم ایران را بهانه کرده تا حمله های خود به سوریه را توجیه کند.
پس از حمله به پایگاه T4 اسرائیل منتظر واکنش ایران و همپیمانانش بود ویک جنگ رسانه ای در جهان برای مظلوم نمایی راه انداخت که ببینید اینها می خواهند شش ملیون یهودی را نابود کنند و به دادمان برسید که موشک های آنها به سمت اسرائیل هدفگیری شده.
گو اینکه همه سران کشورهای غربی بخوبی می دانند که اسرائیل انگشت در لانه زنبور کرده اما آنها به جای اینکه طبق قوانین بین المللی اسرائیل را به خاطر حمله به یک کشور مستقل محکوم کنند اسرائیل را در رفتار خود محق دانستند.
همین رفتار نشان می دهد که چه قدر جامعه جهانی کثیف است.
به هر حال بنا بر این نبود تا حمله به پایگاه T4 بی جواب بماند اما خوب ایران و سوریه و جبهه مقاومت اولویت های دیگری را داشتند که مهم ترین آنها گذر از انتخابات لبنان و اعلام تصمیم ترامپ در مورد برجام بود و نمی خواستند درگیری با اسرائیل این دو مساله را تحت شعاع قرار دهد.
در ضمن بنا بر این نبود که بازی طبق خواسته اسرائیل پیش برود بلکه تاریخ و مکان و چگونگی پاسخ را باید جبهه مقاومت تعیین می کرد.
به همین دلیل هم ایران و سوریه و جبهه مقاومت دندان روی جگر گذاشتند زمان مناسب برای پاسخ برسد.

 

پس از پیروزی حامیان جبهه مقاومت در انتخابات لبنان و اعلام نظر آقای ترامپ در مورد خروج ایالات متحده از برجام وقت پاسخ رسیده بود.
در اولین فرصت پاسخ سنگینی به نیروهای اسرائیلی در بلندی های جولان داده شد و چندین پایگاه که برای رصد و عملیات بر علیه سوریه استفاده می شد نابود شد.
طبق مقررات بین المللی جولان هنوز جزو خاک سوریه می باشد و این منطقه تحت اشغال اسرائیل است و به این دلیل عملیات در این منطقه برای دولت سوریه و همپیمانانش مشروع به حساب می آید.
علیرغم اینکه مقامات اسرائیلی کلی ادعا داشتند که چنین می کنند و چنان اما ملاحظه شد که در لحظه آخر عقب نشستند و از کانال های دیپلماتیک اظهار داشتند که تمایل به جنگ مستقیم ندارند و تقاضای آتش بس کردند.
در واقع دلیل اصلی این بود که دیدند آمریکایی ها و اروپایی ها در حال حاضر در شرایطی نیستند که بخواهند به کمک آنها بشتابند و اگر با جبهه مقاومت درگیر شوند شکست بزرگی را متحمل خواهند شد.
همچنین درگیری با نیروهای همپیمان ایران در سوریه می تواند منجر به آن شود که همه آقای ترامپ را ملامت کنند که به دلیل تصمیم به خروج از برجام منطقه را به آتش کشیده.

 

گو اینکه جبهه مقاومت هنوز تصمیمی برای باز کردن یک جبهه جنگ جدید ندارد اما حمله به مواضع اسرائیل نشان داد که بر عکس تصور ها هیچ واهمه ای از این جنگ وجود ندارد و حال که ماجرای انتخابات در لبنان تمام شده و ماجرای برجام هم به اینجا رسیده دیگر هیچ بهانه سیاسی ای وجود ندارد تا جبهه مقاومت نخواهد با اسرائیل درگیر شود.
اگر به شرایط سوریه نگاه کنیم می بینیم که این کشور سالهاست درگیر یک جنگ تمام عیار خانمان سوز است و اسرائیل حد اقل هفته ای یکی دو بار شهرهای مختلف آن را بمباران می کند، پس رویارویی با اسرائیل تفاوتی در شرایط مردم سوریه نخواهد داشت اما اگر این رویارویی شروع شود همه شهرهای سرزمین های اشغالی می تواند هدف قرار گیرد و برای اسرائیل خیلی فرق خواهد داشت.
اینکه اسرائیلی ها تصور کنند که می خواهند از رودخانه رد شوند ولی پایشان خیس نشود تصوری کاملا اشتباه است.
باید توجه داشته باشند جریان رودخانه می تواند آنها را با خود ببرد.
حمله به مواضع اسرائیل در جولان اشغالی نشان داد که معادلات دیگر تغییر کرده و دوران بزن و دررویی پایان یافته و از این پس اگر اسرائیل بخواهد یک سیلی بزند مشت دریافت خواهد کرد، چرا که اینبار ماجرا با موشک پرانی شروع شد اما بار دیگر ممکن است ماجرا به درگیری رو در رو نیز کشیده شود و هر چه قدر هم که نیروهای اسرائیلی زبده باشند هنوز تجربه جنگی نیروهای مقاومت را ندارند و قطعا رهبران اسرائیل توان جمع کردن تلفات را نخواهند داشت.

  انتشار : ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 44

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

بسم الله الرحمن الرحیم*نکته مهم*لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را کامل مطالعه کنید و قسمت های -سوالات متداول- و -دیدگاه های کاربران- به همراه پاسخ های داده شده را نیز با دقت بخوانید. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از ...

افزایش قدبا متدجهانی گروتالردینامیک

بلند قد و جذاب شوید بنام خداوند بخشنده و مهربان سلام در این مطلب قصد داریم شما را با آخرین متد افرایش قد که تا مدت ها پیش در ایران ناشناخته بود آشنا کنیم. ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/01/27 بسم الله الرحمن الرحیم سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 اردیبهشت 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم قبل از هر چیزی اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که هنگام خرید کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، دقت کنید شماره ی تماس مسئول و پشتیبان فروش درج شده باشد در غیر اینصورت آن خرید قابل اطمینان نیست. متاسفانه بعضی افراد با کپی تبلیغات کتاب ...

تایپ در منزل با درآمد عالی

تایپ در منزل با درآمد عالی

پکیج عالی تایپ و ترجمه ی متون در منزل با درآمد بالا اگر دانشجو هستید و دنبال کار در منزل با پورسانت عالی هستید. اگر دنبال کارهایی از قبیل تایپ و ترجمه در منزل هستید. دیگر نگران بیکاری نباشید بهترین پکیج تایپ و ترجمه ی متون با ...

افزایش قد بدون جراحی و محدودیت سنی

افزایش قد بدون جراحی و محدودیت سنی

توجه توجه: در صورت خرید از سایت حتماا حتماااا فیش واریزی به تلگرام ما با شماره و آیدی زیر ارسال شود شماره تلگرام ما جهت مشاوره: 09179226486 آیدی تلگرام ما جهت مشاوره: ghad_bolandi@ آیدی کانال جهت دیدن نتیجه افراد: ClinicAfzayeshghad@ ناهید محمدی هستم و نامزدم که خیلی عاشقش بودم من ...

دانلود کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام +خلاصه کتاب

دانلود کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام +خلاصه کتاب

شما با خرید این محصول سه فایل دانلود میکنید: فایل اول: خلاصه کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام محمد نصیری یکی از دروس عمومی دانشگاهی تعداد صفحات : 40 ص جزوه تهیه شده در هفت فصل و به صورت نموداری و توضیحی و با کیفیت عالی تهیه شده است. تا دانشجویان عزیز در کوتاه ترین مدت ...

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

نوع فایل:PDF زبان:فارسی حجم فایل:18KB در چند دهه اخیر با توجه به افزایش رشد آپارتمان سازی ، تعداد متقاضیان ساخت کابینت نیز افزایش پیدا کرد و با توجه به تغییر ماهیت کابینت ها از فلزی به MDF و تمایل به تغییر مکرر دکوراسیون آشپزخانه از سوی خانواده ها ، کابینت سازی نیز در میان مشاغل ...

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

حتما تا انتها بخوانید* با سلام خدمت شما دوستان عزیز ممنونم که این فرصت را به من دادید تا محصول سال ها تلاش خود را به شما معرفی کنم. در اینجا قصد دارم فایلی را در اختیار شما قراردهم که شاید در کشور های جهان اولی و پیشرفته روشی قدیمی و معمولی برای کسب در آمد باشد. اما با ...

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

کتاب ارزشمند ونایاب گنج نامه شیخ بهایی واحمد وزیر دانلود کتاب نسخه نامه احمد وزیری (گنجنامه شیخ بهایی) با ۲۱۰۲ سند و نسخه معتبر نسخه نامه احمد وزیرکتابی جهت کاوش وتحقیق و پژوهش در علم گنج پژوهی برای محققین این علوم کهن شامل ۲۰۷ صفحه و بابیش از هزاران سند ...

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

مجموعه سؤالات تستي كتاب تفسیر قرآن کریم (آیات برگزیده) (ويراست دوم، نشر معارف) مشتمل بر 600 سؤال. 2 جزوه و خلاصه درس (تفسیر قرآن کریم(آیات برگزیده) فایل pdfکتاب حجم فایل:20kb گردآورنده این فایل وب سایت نسیم بوک ...

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات تشریحی ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما باینری آپشن و فارکس رو آموزش میده که یک ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند یک شغل کارمندی داشته باشند به سختی درس می خوانند و عده ای دیگر که نتوانند درس بخوانند نیز راه های دیگری را انتخاب می کنند. ...

دانلود کتاب جزء از کل ترجمه فارسی

دانلود کتاب جزء از کل ترجمه فارسی

جزء از کل کتابی است که هیچ وصفی، حتا حرفهای نویسنده اش، نمی تواند حق مطلب را ادا کند. این مقدمه ی کوتاه را هم فقط برای این نوشتم که خواننده با نویسنده آشنایی مختصری پیدا کند. خواندن جزء از کل تجربه ای غریب و منحصر به فرد است. در هر صفحه اش جمله ای وجود دارد که میتوانید نقلش کنید. ...

نرم افزار دوستیاب وشماره یاب

شاید تا الان این اسم به گوشت خورده توسایت ها نرم افزار دوست یابی!!!دوست دختر میخوای؟دوست پسر میخوای؟ بلد نیستی مخ بزنی؟تنهایی؟؟؟ نرم افزار دوست یابی بدون نیاز به مخ زدن فقط کافیه اسم دختر یا پسر مورد نظرتونو سرچ کنید اگه اسم و فامیلشو بدونین که خیلی سریعتر شمارشو پیدا ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی کم در ...

آموزش تله کینزی در دو روز

آموزش تله کینزی در دو روز

فقط در 2 روز...! با سلام. در این کتاب آموزش کامل تله کینزی را بصورت خیلی ساده و روان در اختیار شما قرار دادیم که هرکسی حتی در مبتدی ترین سطح میتواند تله کینزی را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرد. آموزش هایی که داده شده همراه با تصویر میباشند و باعث یاد گیری بهتر شما عزیزان ...

کتاب رستاخیز مردگان به زبان فارسی

کتاب رستاخیز مردگان به زبان فارسی

کتاب رستاخیز مردگان به زبان فارسی ...

افزایش سایز آلت تناسلی|مسائل جنسی

در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به اندازه 3cm الي 8cm 2-افزايش طول تا بيش از50%اندازه فعلي در حالت راست وسفت ...

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی و بدون نیاز به ارتقا توجه :مشکل امضا با کلید دیباگ دراین نسخه کاملا رفع شده و برنامه ها به بازار ارسال می شوند اگر به این مشکل برخوردید ما 10برابر پولتان را پس میدهیم. این نرم افزار بر روی اندروید قابل نصب میباشد 100% مورد تایید ...

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی وفیک را یک جادریافت کنیدهرکدام از این نرم افزار ها در اینترنت و کافه بازاربه قیمت خیلی بالایی بفروش میرسند. نکته: پورسانت بازاریابی این محصول 60% است نسخه ی 100%تست شده با توجه به فیلترینگ تلگرام 15 اردیبهشت ...

پکیج -میلیاردر های مدرن- کسب درآمد 300

پکیج -میلیاردر های مدرن- کسب درآمد 300

-میلیاردر های مدرن- فقط 7 دقیقه وقت بگذارید و این متن را تا آخر و بدون هرگونه حاشیه بخوانید و مطمین باشید مهم ترین 7 دقیقه عمراتان خواهد شد!!! برای ...

کسب درامد

کسب درامد

سرعت تغییر و تحولات فناوری به حدی شده است که ماشین تندروی زمان دارد از انها عقب می افتدانگار این زمان است که به جای اینکه یک گوشه بنشیند باید تخت گاز بتازد تا از زمانه عقب نیفتد. این شرایط باعث تشکیل کسب و کار در دنیای اینترنت شده است کسانی میتوانند از این موقعیت به خوبی ...

دریافت فایل : کسب درامد
خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد

خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد

خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد سرفصل ها ی مباحث این کتاب عبارت است از : – نظریه و پژوهش در رشد انسان. شامل مباحث : تاریخچه، نظریه و راهبر های پژوهشی مبانی رشد. شامل مباحث : مبانی زیستی و محیطی – رشد پیش از تولد و نوزاد – نوباوگی و نوپایی : دو سال اول ...

کاهش وزن با متد SuperFast Metabolism

بنام خداوند مهر و مهربانی نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! اعتماد کن به خدایی اش … تخفیف فوق العاده ویژه ب مناسبت عیدرمضان کاهش وزن با متد SuperFast Metabolism تنها متد ...

خلاصه کتاب مقدمه ای بر نظریه های یادگیری - ترجمه

خلاصه کتاب مقدمه ای بر نظریه های یادگیری - ترجمه

کتاب مقدمه ای برنظریه های یادگیری، یکی از منابع مهم در دوره کارشناسی ارشد و دکترا و منبع دکترای روانشناسی تربیتی می باشد که داشتن این کتاب ارزشمند درکتابخانه همه دوستان محقق و پژوهشگر رشته تکنولوژی آموزشی توصیه می شود. فایل ذیل که خلاصه ای از کتاب مقدمه ای بر نظریه های ...

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

قوانين روش ها تجربيات پيش كسوتان كسب وكار و هرآنچه براي موفقيت لازم هست فايل هاي آموزشي و كاربردي

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما